Rovnou na obsah Rovnou na menu
Obec Hořátev
obecHořátev

Aktualizace prezentace - Pískovna Hořátev

aa

Setkání s občany na téma: ,,záměr o možné výstavbě pískovny" proběhlo 21.6.2023 od 18hod, kde byla představen celý projekt včetně cenové politiky. Prezentaci přikládáme k náhledu.

Dobrý den,

jak jistě víte, včera, tj. 21.6.2023 od 18hod proběhla schůzka s občany Hořátve na téma: ,,projednání možného záměru výstavby nové pískovny v k.ú. Hořátev".

Jelikož se jedná o velmi diskutované téma, pozvali jsme firmu CEMEX, která má o výstavbu zájem. Dali jsme prostor, aby představili svůj záměr a poté odpovídali nám (Vám) občanům na naše otázky.

Názor občanů je pro nás zastupitele velmi důležitý, proto chceme, aby právě tento záměr výstavby byl rozhodnut námi občany.

Volba bude formou referenda (K platnosti rozhodnutí v místním referendu je třeba účasti alespoň 35 % oprávněných osob zapsaných v seznamech oprávněných osob. Rozhodnutí v místním referendu je závazné, hlasovala-li pro ně nadpoloviční většina oprávněných osob, které se místního referenda zúčastnily, a alespoň 25 % oprávněných osob zapsaných v seznamech oprávněných osob.) a pokud splníme požadavky zákona, tak se nedá změnit.

Téma Cemex a referendum bude bodem následujícího zastupitelstva. Datum a místo bude upřesněno.

Pokud se chcete na cokoliv zeptat jsem Vám plně k dispozici.

Touto cestou bych rád poděkoval nám (Vám) občanům za velkou účast na tomto setkání.

Díky Vám všem 🙂

S pozdravem Martin Richter - starosta

Prezentace firmy CEMEX. (2.96 MB)

aa

P_obec_setkání_6_23_ii.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 2,96 MB
Datum vložení: 22. 6. 2023 13:41
Datum poslední aktualizace: 22. 6. 2023 14:37

Život v obci

Srážkoměr Hořátev

Odstávky elektřiny

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

dnes, středa 22. 5. 2024
déšť 21 °C 12 °C
čtvrtek 23. 5. slabý déšť 21/13 °C
pátek 24. 5. slabý déšť 19/14 °C
sobota 25. 5. slabý déšť 24/12 °C

Májová vlažička - naroste travička, májový deštíček - poroste chlebíček.

Na Julii lny se sijí.

Užitečné odkazy